Uitzonderlijk pand

PEB:
Adres: Kasteel van Halloy n° 38, 5590 BRAIBANT

Beschrijving:

In het hart van de Namuraanse Condroz ligt het kasteel van Halloy op een prachtig landgoed van meer dan 10 hectare, te midden van een ongerepte natuurlijke omgeving met een park vol bomen, een vijver, een bos, een rivier (de Bocq) en een tennisbaan.

Het kasteel heeft een woonoppervlakte van ongeveer 1.330 m², 18 slaapkamers, 16 badkamers, een ontvangstzaal van 150 m², drie zelfstandige wooneenheden en een prachtige schuur met een unieke architectuur.

Het landgoed, dat momenteel wordt gebruikt voor toeristische verhuur, privé-evenementen en seminars, biedt een groot ontwikkelingspotentieel.

Een zeldzaam pand dat geschikt is voor tal van projecten: een uitzonderlijke privéwoning, vakantieverblijven, evenementen, seminars of een hotelproject.

Een uniek erfgoed, een opmerkelijke natuurlijke omgeving en een bestaande activiteit: een zeldzame kans.

 

EPC: 20260831127743 Totaal energieverbruik: 243.390 kWh/jaar Specifiek energieverbruik: 290 kWh/m²/jaar EPC: D

 

Foto's: Muriel Thies

2.500.000 €

103712m²

1330m²

27

16

Details:

Prijs:
2.500.000 €
Woongedeelte:
1330m²
Landoppervlak:
103712m²
Slaapkamers:
27
Adres:
Kasteel van Halloy nr. 38, 5590 BRAIBANT

Bezoek aanvraag:

"*" geeft vereiste velden aan

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Contactgegevens

  • Door op “Verzenden” te klikken, bevestig ik dat ik het privacybeleid heb gelezen en geaccepteerd.